درباره معین موتور

مرکز پورشه ایران

با یک رویا آغاز شد...

معین موتور بنیانگذار اولین ها در ایران

شرکت معین موتور اولین نمایندگی رسمی پورشه آلمان در ایران، فعالیت رسمی خود را از اردیبهشت سال 1389 آغاز نمود. مرکز پورشه تهران در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع بنا شده است.

از امکانات مرکز پورشه تهران می توان به نمایشگاه اختصاصی اتومبیل های پورشه، تعمیرگاه و مرکز خدمات پس از فروش، کلوپ دوستداران پورشه و کافی شاپ داخل مجموعه اشاره نمود.

کلیه تجهیزات و امکانات این مرکز دقیقا طبق استاندارد های شرکت پورشه آلمان و تحت نظارت همه جانبه آن شرکت اجرا شده است.

 

پورشه سرویس

حماسه ای از رانندگی همراه با نوآوری.

در سال 1931 هنگامی که فردیناند پورشه پایه ی اول تاسیس یک کمپانی تاریخی خودروسازی را بنا نهاد، حماسه ای در جهان اتومبیل رخ داد.

ده ها سال است که پورشه پیشتاز خودروهای اسپرت جهان، در زمینه نوآوری، تکنولوژی، راحتی، ایمنی و مسائل مرتبط با محیط زیست است. سرآمد بودن در عملکرد خودرو، پایبندی به اصول طراحی که همواره میراث قدیمی این خودروساز بوده است و همچنین طراحی اتومبیل های بهینه در تاریخ به ثبت رسیده است. ریشه دواندن در طراحی و ساخت موتور های اسپرت و پیروزی های پیاپی دلایلی هستند تا هر مدل از پورشه بتواند به یک رویا برای طرفداران خودروهای اسپرت تبدیل شود.

حدود 70 درصد کل پورشه های تولید شده هنوز قابل رانندگی و استفاده هستند، سرویس و نگهداری اصولی پورشه ضامن حفظ اصالت و ارزش این برند است. مرکز سرویس پورشه با پایبندی به اصول اساسی پورشه همواره سعی در ارائه بالاترین سطح استاندارد خدمات بوده و مطمئن ترین مکان برای سرویس و نگهداری پورشه و در نتیجه حفظ ارزش و اصالت پورشه است.

 

 

گالری تصاویر