شرکت بازرگانی معین موتور، در ایران فعالیت رسمی خود را از اردیبهشت 1389 آغاز نمود . مرکز پورشه تهران در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع با طراحی روز اروپایی و دیزاین رسمی پورشه توسط نیروهای متخصص ایرانی طراحی شده است . کلیه تجهیزات و امکانات این مرکزدقیقا طبق استانداردهای شرکت پورشه آلمان و تحت نظارت همه جانبه آن شرکت اجرا شده است . از امکانات مرکز پورشه تهران می توان به نمایشگاه اختصاصی اتومبیل های پورشه ، تعمیرگاه و مرکز خدمات بعد از فروش ، کلوپ دوستداران پورشه و کافی شاپ داخل مجموعه اشاره نمود . هدف شرکت معین موتور تعریفی جدید و متفاوت از ارائه خدمات خودرویی در ایران است .

شرکت معین موتور با بیش از هفت سال سابقه در فروش و خدمات پورشه در ایران، در سال گذشته دو محصول کاملا جدید از خودروهای پورشه یعنی مدل شاسی بلند ماکان و همچنین مدل اسپرت باکسترجدید با کد پورشه 718 را به بازار ایران معرفی کرد. در ادامه نیز مدل اسپرت کایمن جدید به بازار ایران عرضه خواهد شد.

شرکت معین موتور از هفت سال پیش تا به امروز اقدام به ارائه خدمات بعد از فروش منطبق با استانداردهای پورشه به مشتریان این برند با اصالت آلمانی در ایران کرده است . مرکز خدمات بعد از فروش معین موتورز واقع در جاده مخصوص کرج، کیلومتر 11 با بهره گیری از کادر مجرب آلمانی و ایرانی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات فنی ، بهترین خدمات بعد از فروش شامل سرویس های دوره ای ، خدمات شامل گارانتی و وارانتی و همچنین تعمیرات را به مشتریان خودروهای پورشه ارائه می کند . خودروهای پورشه از گارانتی به مدت دو سال یا 40,000 کیلومتر بهره می برند .

تمامی حقوق وبسایت برای شرکت معین موتور محفوظ است